Zatiaľ stále uspešná akcia - Návšteva vinnej pivnice a ochutnávka vín zo slávnej  egerskej oblasti. 

 

 

Mega atrakcia, naväčšie jaskynné kúpalisko v Europe 18km vzdialené, preplnené tobogánmi, skokanský môstik od 1 - 3m, hĺbka vody 4m.

              www.youtube.com/watch?v=kBySa2ZHMhk

 

Pre priateľov prírody, sladkovodné akvárium Poroszló,

možnosť výletu loďou do prírodnej rezervácie Tiszató.

   www.youtube.com/watch?v=nqL8_kTJLoQ

Unikátný fakultatívny výlet do prírodnej rezervácie, plavbou na lodi, ktorú si riadite sami. Úžasný zážitok a spestrenie pobytu. Celú plavbu zbezpečuje SAKURA apartmán (lode2024@gmail.com), samozrejme s 10% zľavou. www.youtube.com/watch?v=cp9eDmCfUkw

 

Určite, mám pre vás niečo iné ako trápenie na letiskách a dlhé cestovanie - skúste namiesto toho ochutnať dokonalú gastronómiu pri pokojnom brehu rieky Tisza!

Naša plavba loďou na rieke Tisza nie je len o pohodlí a prírodných scenériách, ale aj o tom, ako sa pohostíme výnimočnou gastronómiou. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľné zážitky s lahôdkami, ktoré spájajú chuť miestnych tradícií a regionálnych špecialít.

Na palube našej lode si môžete vychutnať čerstvé miestne jedlá, pripravené s láskou k miestnym surovinám a kuchynským zručnostiam. Od špecialít s rybami, ktoré pochádzajú priamo z rieky, po dobroty z miestnych farmárskych produktov - ponúkame široký výber, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky.

Zabudnite na zvyšok sveta, zabudnite na ruch letísk a presne sem prídite, aby ste si užili oddych a zároveň ochutnali to najlepšie, čo má táto oblasť ponúknuť. Pridajte sa k nám na tejto gastronomickej ceste a doprajte si jedinečný zážitok priamo na brehu rieky Tisza.

Tešíme sa, že vás privítame na palube!